Feladatok:

Ügyfelünk az IT iparágban szerzett széleskörű tapasztalattal rendelkező Tesztmenedzsert keres. Olyan elhivatott szakembert várnak csapatukba, aki képes hatékonyan irányítani és koordinálni a tesztelési folyamatokat, kidolgozni a tesztstratégiát, valamint biztosítani a pontos és időben történő riportálást. Főbb feladatok:
  • Tesztelési folyamatok irányítása és koordinálása a projekt teljes életciklusa
alatt
  • Tesztstratégia kidolgozása és annak megvalósítása
  • Teszttervek készítése, karbantartása és aktualizálása
  • Tesztelő csapatok munkájának támogatása és szakmai mentorálása
  • Tesztkörnyezetek és teszteszközök meghatározása és felügyelete
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel, projektmenedzserekkel és más érintett
csapatokkal
  • Rendszeres riportok és jelentések készítése a tesztelés előrehaladásáról és
eredményeiről
  • Kockázatok azonosítása és kezelése a tesztelési folyamatban

Munkavégzés helye:

Budapest + 50% HO

Munkavégzés helye

Budapest