TPM technikus

Feladatok
  • Gyártó-termelő berendezések, felügyeleti rendszerek kiegészítő-ellátó rendszerek állapotának megóvása tisztítása, karbantartása és ellenőrzése.
  • Gyártósori berendezések mechanikus megelőző karbantartásának elvégzése, előre meghatározott terv szerint azok dokumentálása.
  • Gépalkatrészek felújítása alkatrészigény jelentése, gépdokumentációk kezelése, megőrzése.
  • Karbantartási munkák és egyéb gyártósori berendezéseken elvégzendő feladatok javítások termelés irányítókkal való egyeztetése, feladatok előkészítése.
  • A megelőző karbantartási tevékenységek jelentése felettesének.
  • Gépek költöztetésében és telepítésében való aktív részvétel.
  • Részvétel a TPM rendszer/kultúra kialakításában.

Elvárások
  • Középfokú műszaki végzettség.
  • Alapfokú német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek.
  • Szoftverismeretek: MS Office, SAP
  • Hidraulikai és pneumatikai ismeretek.
  • Karbantartásban szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő alapbér.
  • 13. havi fizetés.
  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Modern munkakörnyezet.
  • Cafeteria nettó: 37.500.-Ft/hó.
  • Ingyenes céges buszjárat.
  • Messziről érkezőknek szállás/albérlet támogatás biztosított!
+36 94 508 563

Munkavégzés helye:

Szombathely

Munkavégzés helye

Szombathely