Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk aktív résztvevője, a gáz-, áram- és olajkereskedelemnek. Jelenleg 14 európai országban van jelen, több mint 1600 fővel. Emellett 25 nemzetközi gázpiacon folytat kereskedelmet.

Feladatok:

  • Együttműködés a csoport leányvállalataival minden treasury-vel kapcsolatos feladat esetén
  • Fizetési utasítások elkészítése
  • Dokumentumkezelés a bankszámlanyitással/zárással, aláírói jogosultságok frissítésével kapcsolatban
  • Adatkezlés a Treasury Management Systemben

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulmányok pénzügyi területen
  • MS Office magabiztos ismerete (Word, PowerPoint, Excel)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő

  • Hétköznaponként heti 20-30 órában (legalább 4 nap a héten)
  • Rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra diákbér
  • Lendületes, vidám csapat
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség (12 hónap)

Előnyök:

  • Call centerben szerzett előzetes munkatapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest XI.

Munkavégzés helye

Budapest