Feladatok:

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
  • 10 fős értékesítési csapat hatékony irányítása
  • az értékesítési célok elérésének biztosítása az ügyfelek maximális színvonalú kiszolgálása mellett
  • a tanácsadók támogatása, motiválása, szakmai fejlesztése
  • új tanácsadók betanítása, mentorálása
  • beosztások elkészítése
  • napi gördülékeny munkamenet biztosítása
  • a feladatok határidőre történő, minőségi elvégzése
  • szoros együttműködés a területvezetővel, társvezetőkkel
  • riportok, kimutatások, teljesítményértékelők készítése, bemutatása a csapatnak, és a vezetőknek
  • fejlesztési javaslatok, ötletek jelzése a területvezető felé

Elvárások:

Téged keresünk, ha…
  • vezetői készséggel, tapasztalattal rendelkezel
  • szereted összefogni és átlátni, irányítani a folyamatokat
  • legalább középfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi szakirány előnyt jelent) és minimum 3 év szakmai tapasztalatod van
  • felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretekkel bírsz
  • határozott fellépés és jó kommunikációs készség jellemez
  • tudsz önállóan, a csapatot motiválva és segítve dolgozni
  • eredményorientált és kitartó vagy

Előnyök:

Előnyként vesszük, ha…
  • tárgyalóképesen használod az angol vagy francia nyelvet
  • pénzügyi szolgáltatások/termékek értékesítése területén szerzett releváns tapasztalatod van

Ajánlatunk:

Miért jó nálunk dolgozni? Mert, …
  • jó hangulatú, összetartó csapat tagja lehetsz
  • innovatív, piacújító megoldásokkal várunk
  • akár heti 2 nap home office lehetőséget biztosítunk a próbaidőt követően
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk
  • kényelmes és színvonalas munkakörülmények között dolgozhatsz
  • támogatjuk a szakmai fejlődésed

Munkavégzés helye:

Munkavégzés helye, ideje:
  • Nyíregyháza
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Nyíregyháza