Professzionális címkegyártással és vonalkódtechnikával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel telefonon és e-mailen keresztül, Új ügyfelek felkutatása és megkeresése, üzleti lehetőségek feltérképezése, Ügyféligények felmérése és azok megfelelő kezelése, Megrendelések és szerződések nyomon követése, kezelése, Az ügyféladatbázis naprakészen tartása

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség (érettségi), Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, Magabiztos telefonos és személyes kapcsolatépítés, Ügyfélorientált szemlélet és problémamegoldó képesség, Precizitás, szervezőkészség, Önállóság, proaktivitás, MS Office alkalmazások (Word, Excel) ismerete, Adatok gyors kezelése, feldolgozása

Előnyök:

Hasonló területen szerzett tapasztalat, Angol nyelvtudás, Értékesítési tapasztalat

Ajánlatunk:

Versenyképes fizetés, Céges telefon és laptop, Szakmai fejlődési lehetőségek, Barátságos, támogató munkakörnyezet, Stabil, hosszú távú munkalehetőség, , Kérjük, hogy a tárgyban tüntesd fel: "Ügyfélkapcsolati Munkatárs"

Munkavégzés helye

Budapest