Eötvös Loránd Tudományegyetem Kancellária, Informatikai Igazgatóság ügyféltámogató informatikus munkatársat keres

Feladatok:

A beosztás szerinti egyetemi területek felhasználóinak közvetlen informatikai támogatása az alábbiak szerint:
  • számítógéppark üzemben tartása, az informatikai hálózathoz való csatlakozásuk biztosítása
  • a hardver hibák elhárítása, szoftverek naprakészen tartása
  • központi management alá vont gépekkel és nyomtatókkal kapcsolatos időszakos feladatok, felhasználói tájékoztatás
  • a szoftverek személyre szabott beállításában segítségnyújtás közvetlenül, vagy távsegítséggel
  • az egyetemi tulajdonban lévő laptopok, táblagépek üzemben tartása, személyre szabott beállítása
  • a kiszolgált területek egyetemi dolgozóinak mobil eszközein a központi informatikai szolgáltatások eléréséhez szükséges beállítások elvégzése
  • a központi egyetemi informatikai szolgáltatásokkal kapcsolatos igények kiszolgálása
  • oktatástechnikai feladatok ellátása
  • az üzemeltetési szerződéssel működtetett nyomtatók és multifunkciós eszközökkel kapcsolatos havi teendők, számlálóállás lejelentés, számlareklamációk, hibabejelentés
  • a területek kiszolgálásához szükséges kellékanyagok, alkatrészek raktárrendszerű kezelése, javaslattétel ezek beszerzésére
  • a kiszolgált területeken felszabaduló informatikai eszközök újrahasznosítására, selejtezésére javaslattétel
  • a kiszolgált területeken működő szervezeti egységek informatikai hálózattal kapcsolatos kéréseinek, hibabejelentéseinek, továbbítása
  • folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal

Elvárások:

  • középiskola/gimnázium
  • gyakorlott rendszergazdai, MS Office és hardverismeret
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség
Elvárt kompetenciák
  • önálló, csapatmunkára nyitott, együttműködő, ügyfélközpontú személyiség,
  • rugalmasság,
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság,
  • jó/kiváló kommunikációs, szervező, kapcsolatteremtő, elemző készség,
  • támogató, probléma megoldására törekvő munkavégzés,
  • logikus, strukturált, stratégiai gondolkodás, komplex látásmód, rendszer-, ill. projektszemlélet,
  • monotonitástűrés, stressztűrés,
  • tanulás és fejlődés iránti elkötelezettség, nyitottság technikai fejlődés iránt

Előnyök:

  • felsőfokú informatikai végzettség, vagy középfokú végzettség és folyamatban lévő felsőfokú informatikai tanulmányok, vagy középfokú végzettség és informatikai szakképesítés
  • angol nyelvből legalább középfokú, legalább társalgási szintű nyelvtudás
  • hálózat-, Windows op. rendszer, Linux ismeretek
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat

Ajánlatunk:

  • bérezés megegyezés szerint
  • önálló munkavégzés
  • folyamatos tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
  • támogató, összeszokott, stabil csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye

Munkavégzés helye:

1088 Budapest, Múzeum krt. 4/a

Munkavégzés helye

Budapest