BUDAPEST FŐVÁROS XIV. KERÜLET ZUGLÓ ÖNKORMÁNYZATA KÉPVISELŐ-TESTÜLETE PÁLYÁZATOT HIRDET A ZUGLÓI CSEREPES KULTURÁLIS NON-PROFIT KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG ÜGYVEZETŐ MUNKAKÖRÉNEK BETÖLTÉSÉRE.

Feladatok:

  • A cég munkatársainak szakmai irányítása, felügyelete, munkájuk értékelése.
  • A cég törvényes képviseletének ellátása.
  • Gazdálkodás a cég erőforrásaival.
  • Számviteli törvény szerinti beszámoló elkészítése, felügyelőbizottsági jóváhagyása és
a tulajdonos felé történő előterjesztése.
  • Kapcsolattartás az Önkormányzat és a Polgármesteri Hivatal illetékes munkatársaival.
  • Káresemények, vészhelyzetek esetén megfelelő intézkedések meghozatala.
  • A munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása, betartatása.
  • Kulturális programok és rendezvények szervezése.
  • Éves kerületi rendezvénynaptár elkészítése.

Elvárások:

Szükséges végzettség, ismeretek, tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség vagy legalább 5 éves művelődésszerezői vagy kulturális
területen szerzett munkatapasztalat.
  • Kiemelkedő vezetési-, szervezési- és döntésképesség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyök:

  • Jó kommunikációs készség
  • Hasonló profilú cégnél szerzett felsővezetői tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Bruttó 1.320.000,- Ft alapbér és lehetőség az önkormányzati feladat-meghatározás és
annak teljesítése függvényében akár az éves alapbér 50 %-át is elérő teljesítménybérre.
  • Laptop és mobiltelefon.

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület Vezér utca 28/b.

Munkavégzés helye

Budapest