Cégünk kiterjesztett valóság alapú oktatási- és marketing megoldások fejlesztésével foglalkozik hazai és külföldi piacokon.

Unity fejlesztő kollégát keresünk magyar tulajdonú cégcsoportunkba 3D AR tartalmak gyártásához és AR applikáció fejlesztéséhez. Termékeink és szolgáltatásaink az ismeretterjesztés legkorszerűbb megoldásait ölelik fel. Egyik fő termékünket itt láthatod: https://arbookslibrary.com/

Fő feladatok

  • Oktató és marketing jellegű 3D-s AR tartalmak létrehozása a Unity Timeline eszköz segítségével
  • Előzetesen elkészített írásos dokumentáció alapján, általunk meghatározott Unity-s eszközök segítségével animációk készítése.
  • Prototípus anyagokhoz új assetek készítése.
  • Applikáció fejlesztésben és karbantartásban való közreműködés.

Jelentkezésedhez feltétel

  • anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
  • Széleskörű tapasztalat a Unity játékmotor és különösen a Unity Timeline eszköz használatában.
  • Programozási ismeret Unity-ben
  • Pontosság és precizitás az animációk elkészítésénél
  • Kiváló kreatív gondolkodás és vizuális érzék.
  • Kisebb 3D grafikus feladatok Blender, Maya vagy 3ds Max használatával.

Az elbírálásnál előnyt jelent

  • Mélyebb szintű programozás Unity C#-ban, applikáció készítés, videójáték …stb
  • Komolyabb 3D grafikus munkák, karakter animáció, riggelés …stb
  • Textúrák készítése, Substance Painter, Photoshop

Ezeket ajánlunk Neked

  • néhány hetes betanulási időszak az alapvető munkafolyamatokba és a használt eszközrendszerbe
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • korrekt bérezés
  • 100% távmunka
  • stabil, jól összeszokott csapat

Várjuk jelentkezésed NETTÓ BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL!

Munkavégzés helye

Budapest