A hirdetés már lejárt!

Feladatok:

FŐBB FELADATOK:
  • Medencetér általános felügyelete, rendben és tisztán tartása
  • Szükség esetén elsősegélynyújtás
  • A víz minőségének, hőmérsékletének biztosítása és dokumentálása
  • Fertőtlenítés fokozott felügyelete, elvégzése és a vonatkozó ÁNTSZ szabályok, előírások betartása
  • Medencék időközönkénti vízcseréjének, nagytakarításának és előírt fertőtlenítő takarításának elvégzése
  • Aktív gondoskodás a vendégekről, rendszeres tájékozódás a vendégek igényeiről és a visszajelzések továbbítása a vezetőség felé

Elvárások:

AMIT KÉRÜNK:
  • Úszómesteri végzettség vagy folyamatban lévő képzés
  • Komoly, határozott fellépés, stresszhelyzetben is higgadt gondolkodásmód
  • Pontosság, precizitás, proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs készség
A munkakör betöltése magyar állampolgársághoz, büntetlen előélethez (erkölcsi bizonyítványhoz) és cselekvőképességhez kötött

Előnyök:

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT: · Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Ajánlatunk:

MIT AJÁNLUNK MUNKATÁRSAINKNAK?
  • Közösségi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását
  • Munkatársi kedvezményeket a Nemzeti Sportügynökség létesítményeiben
  • Meghatározott munkaviszonyban eltöltött idő után járó jutalom
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot (pl. Széchenyi Pihenő Kártya juttatás, éleslátást biztosító szemüveg támogatás, közigazgatási határon kívülről történő napi munkába járás esetén a bérlet 100%-a, munkahelyi bölcsőde, gyermekszületési támogatás)

Munkavégzés helye

Sukoró