Munkatársak keresünk Üzemanyag Töltőállomás vezető pozícióba

Feladatok:

Főbb feladatok, munkák:
  • Üzemanyag töltőállomás komplett menedzsmentje
  • Számlázási ügyintézés, kapcsolattartás szállítókkal, megrendelések lebonyolítása
  • Shop termékek, kenőanyag, üzemanyag bevételezése, havi szintű leltározása
  • Alkalmazottak irányítása, beosztás megszervezése
  • Önkiszolgáló autómosó fenntartásának menedzsmentje
  • Céges autó flotta és munkagépek szervizelésének, karbantartásának, tankolásának kezelése
  • Területtel kapcsolatos közüzemi elszámolások elkészítése

Elvárások:

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Precízitás, proaktivitás, priorizálás a napi munka során
  • Fejlődésre való hajlam és változások kezelése
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Releváns szakmai tapasztalat és gyakorlat (minimum 2 év)

Előnyök:

Az állás betöltéshez előnyt jelent:
  • Azonnali munkakezdés
  • Több éves szakmai tapasztalat

Ajánlatunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria juttatás
Céginformáció www.tars95.hu

Munkavégzés helye:

Debrecen, Diószegi út

Munkavégzés helye

Debrecen