ALFÖLDI TEJ – A MAGYAR TEJ, AMIRE BÜSZKÉK LEHETÜNK Egy vállalat, két helyszín – számtalan kiváló magyar tejtermék: ez az Alföldi Tej Kft. Részt vennél egy kihívásokkal teli magas színvonalú technológiai fejlesztésben? Érdekel a Tejipar 21. századi technológiájának műszaki háttere? Debreceni üzemünkbe keresünk munkatársat! Te vagy a legalkalmasabb jelölt a Üzemi operátor pozícióba, ha

Feladatok:

  • középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • fix munkahelyre vágysz – minden munkavállalóval hosszú távon tervezünk, így határozatlan idejű munkaszerződést ajánlunk
  • fegyelmezetten és pontosan tudod a munkádat végezni
  • vállalnád a munkavégzést 3 műszakban

Elvárások:

Akár azonnal munkába is állhatsz, amennyiben rendelkezel: · érvényes tüdőszűrő papírral (1 éven belüli)

Előnyök:

Mi is lenne a feladatod?
  • gépek szakszerű üzemeltetése, gépkiszolgálás
  • gép által végzett műveletsor felügyelete
  • termelést akadályozó problémák kezelése
  • együttműködés az üzemi karbantartókkal és a többi munkatárssal
  • dokumentációk precíz vezetése
  • munkakörnyezet tisztán tartása

Ajánlatunk:

Alapbéren felüli juttatások:
  • cafeteria
  • közigazgatási határon kívül érkezőknek buszbérlet támogatás vagy üzemanyagköltség térítés

Munkavégzés helye:

4031 Debrecen, Köntösgát sor 5-7.

Munkavégzés helye

Debrecen