Közel 30 éve működő, magyar tulajdonban lévő, ipari automatizálás, bel- és külkereskedelemmel, valamint megújuló energiával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Új ügyfelek felkutatása, tájékoztatása, A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése, Szerződéskötések előkészítése és lebonyolítása, Cégünk partnereivel való állandó kapcsolattartás, Ajánlatok készítése, nyomon követése, Rendszeres riportok készítése a vezetőség részére

Elvárások:

Jó kommunikációs és tárgyalási készségek, Közép- vagy felsőfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány, Felhasználói számítógépes ismeret, Angol kommunikációs képesség

Előnyök:

Műszaki beállítottság

Ajánlatunk:

Fix munkaidő, Versenyképes juttatási csomag, Fiatalos és motivált csapat, Szakmai támogatás, Munkavégzéshez mobiltelefon, laptop és céges autó, , Munkaidő:, Teljes, 8 órás, , Megbízóról:, 2021-ben alakult, és azóta Magyarország legnagyobb tápegység kínálatával rendelkeznek., Széles választék található ipari és LED-es tápegységekből, valamint villamossági és elektronikai támogató eszközökből., A legmodernebb termékek és a saját márkás tápegységeik (mint a LEDis Power és a Hyrite Lighting prémium tápegységei) révén innovatív megoldásokat nyújtanak Ügyfeleiknek., , Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!, , Teljeskörű betanítást biztosítunk!

Munkavégzés helye

Budapest