A hirdetés már lejárt!

117 boltot üzemeltető kereskedelmi csoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

A CO-OP Star Zrt. vezetése által kitűzött és jóváhagyott üzleti stratégia megvalósítása érdekében történő gazdálkodás, Az áruház zavartalan működésének biztosítása a vásárlói elégedettség érdekében, Az üzletben történő összes munkafolyamat koordinálása, ellenőrzése, Munkatársainak irányítása, motiválása, képzése, Beosztás tervezése és készítése, Közreműködés az új munkavállalók kiválasztásában, Az új munkavállalók betanítása, oktatásuk felügyelete, , Megbízóról:, A társaság jelenleg 117 boltot üzemeltet, melyek közül 110 élelmiszer, 7 pedig iparcikk jelleggel működik 92 településen, ebből Budapest öt kerületében., A cég közel 1200 embernek ad munkát, és ezzel családjaiknak megélhetést az ország különböző régióiban.

Elvárások:

Vevőközpontú gondolkodás, Jó kommunikációs képesség, szervezési készség, Terhelhetőség, nagy fokú munkabírás, Tulajdonosi szemléletmód, elkötelezettség a szakma és a cég iránt, B kat. jogosítvány, saját gépjármű, Alapfokú számítástechnikai ismeret

Ajánlatunk:

Bejelentett 8 órás munkabér, Elérhető maximális bér: bruttó 750.000 Ft/hó, Mozgó bér, műszakpótlék, év végi jutalom, Vasárnapi munkavégzésre 200% túlóra fizetése, Vásárlási kedvezmény 10%, Vármegye bérlet térítése 86%-ban vagy gépkocsi hozzájárulás 30Ft/km, Folyamatos tudásfejlesztés, Kedvezményes üdülési lehetőségek (Berekfürdő, Parádsasvár, Balatonboglár)

Munkavégzés helye:

Balatonkenese