Kollégákat keresünk betanított GÉPKEZELŐ munkakörben habszivacs gyártással foglalkozó partnercégünk részére!

Jelentkezz, ha szeretnél egy rugalmas, befogadó és mindenben támogató csapat tagja lenni!

A munkavégzés helye: Sajóbábony.

Vágógépkezelő

Feladatok
  • Habfeldolgozó - és CNC vágógépek kezelése
  • Habszivacsok csomagolása, ragasztása és ezen gépek kezelése is választható
  • A minőségre vonatkozó elvárások teljesítése
  • Kontrollmérések elvégzése, vizuális ellenőrzése
  • Egyszerű adminisztrációs feladatok ellátása (üzemi és termelési)
  • Kézi- vagy gépi anyagmozgatás (max. 5-15 kg)

Elvárások
  • Minimum általános iskolai végzettség, de örülünk, ha rendelkezel releváns szakképesítéssel (pl. CNC gépkezelő)
  • Előny, ha tudsz legalább hobbi szinten szabni, varrni vagy valamely gépet kezelni (pl. fűrészgép)
  • Előny a targoncavezetői/emelőgépkezelői jogosítvány megléte
  • Ipari tapasztalat
  • Komplex térlátás
  • Precizitás, pontosság
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Álló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség, kérjük, Te is hosszú távon tervezz velünk
  • Versenyképes alapbér és műszakpótlékok
  • Bónusz
  • Cafeteria már az első hónaptól
  • Bejárás támogatása
  • Munkaruha biztosítása
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Rugalmasság, lehetőségek
  • Gondoskodó HR osztály, aki igyekszik mindenben segíteni Téged

Női, férfi, megváltozott munkaképességű stb. jelentkezőink pályázatát egyaránt várjuk!
Kérjük, önéletrajzod (és ha van, referenciád) csatold a jelentkezés során vagy küldd el a [email protected] e-mail címre!

Munkavégzés helye:

Sajóbábony

Munkavégzés helye

Sajóbábony