A hirdetés már lejárt!

Feladatok:

Jellemző feladatkörök:
  • Járőrözési feladatok ellátása
  • Beléptető rendszer kezelés
  • Érkező személyek tájékoztatása, útbaigazítása
  • Épületfelügyeleti rendszerek kezelése, ellenőrzése

Elvárások:

Számunkra fontos elvárások:
  • Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte
  • Jó megfigyelőképesség
  • Kiváló kommunikáció
  • Ápolt, kulturált megjelenés
  • Orvosi alkalmasság
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

Ajánlatunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Hosszútávú, stabil bejelentett munkaviszony
  • Bruttó órabér: 2000,-Ft
  • A törvény által biztosított adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény), fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz, utazási költségek megtérítése (autó, busz, vonat stb.). Utazási hozzájárulás 30 Ft/km, vagy bérlet árának 86%-os megtérítése a Baracska közigazgatási területén kívül lakhellyel rendelkező személyek esetében.
  • Formaruha biztosítása
A szolgálati hely tömegközlekedéssel nem könnyen megközelíthető, gépjárművel a parkolás biztosított.

Munkavégzés helye

Baracska