A hirdetés már lejárt!

Feladatok:

Jellemző feladatok:
  • személy-és teherportánál történő beléptetés, kiléptetés
  • riportálás (személybeléptető rendszer kezelése, napi kétszeri jelentés készítése, adatrögzítés)

Elvárások:

Számunkra fontos elvárások:
  • Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte
  • Jó megfigyelőképesség
  • Kiváló kommunikáció
  • Számítógép kezelési ismeretek (Excel és Outlook (levelezési rendszer) napi használata)
  • Ápolt, kulturált megjelenés

Ajánlatunk:

Amit nyújtunk:
  • Azonnali munkakezdés
  • 10 órás beosztás
  • Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony
  • Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény) Fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
  • A törvény által előírt utazási költségek megtérítése (autó, busz, vonat stb.) Budapest közigazgatási határán túl lakóhellyel rendelkező személy esetében 30 Ft km, vagy bérlet árának 86%-os megtérítése
  • Téli és nyári formaruha
Munkabér: bruttó 1808 Forint + 451 Forint (alapbér+operátori bónusz)

Munkavégzés helye:

Terület megközelíthetősége: 3-as metróval, továbbá a 9-es, 15-ös számú buszjáratokkal, fizetős parkolási övezet

Munkavégzés helye

Budapest