Feladatok:

Partnerünk jellemzően magasépítési tevékenységet végez, melynek keretében teljes körű megoldásokat kínálnak minden az adott projekthez kapcsolódó út-, közmű-, mélyépítési, valamint kertészeti munka területén. Portfóliójuk között megtalálhatók lakóépületek, ipari és kereskedelmi létesítmények, irodaházak, oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok, sportlétesítmények és műemlék épületek is.

  • Építész- és tartószerkezeti tervdokumentációk ellenőrzése.
  • Mennyiségi számítások elkészítése a tervek alapján.
  • Alvállalkozói árajánlatok beszerzése, ártükrök készítése, ártárgyalások lefolytatása.
  • Generálkivitelezői pénzügyi és műszaki ütemtervek elkészítése.
  • Tárgyalások lebonyolítása a cég külföldi és belföldi megrendelőivel.
  • Kapcsolattartás a tervezőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal és a kivitelezőkkel.
  • Ajánlati dokumentáció összeállítása és a szerződéskötési folyamatban való közreműködés.

  • Építő- vagy építészmérnöki végzettség
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office, AutoCad és ArchiCad programok ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás

  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Telefon, laptop
  • Baleset- és életbiztosítás

Munkavégzés helye:

Debrecen,

Munkavégzés helye

Debrecen