Jászfényszarun lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk aktív, középfokú angol nyelvtudással rendelkező vevői kapcsolattartó kollégát a következő feladatok ellátására:

Vevői kapcsolattartó

Feladatok
  • Vevői megrendelések nyomon követése
  • Vevői megrendelések kiszállításának nyomon követése együttműködve a Sales Manager-rel
  • Együttműködés a termeléstervezéssel az anyag időben történő rendelkezésre állásának biztosítása érdekében
  • A szállítói számlák kifizetésének fenntartása és nyomon követése
  • A vevői megrendelésben említett specifikus utasítások nyomon követése
  • A szállítással/értékesítéssel kapcsolatos összes szükséges dokumentáció kezelése
  • Beérkezett megrendelések visszaigazolása az ügyfelek számára és az ügyfelek tájékoztatása a megrendelések állapotáról
  • Riportok, jelentések készítése az értékesítéshez kapcsolódóan
  • Reklamációk nyilvántartása és kezelése a rendszerben

Elvárások
  • Főiskolai végzettség
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • minimum 3 éves releváns tapasztalat vevői kapcsolattartás és/vagy beszerzés területén
  • Gyártó vállaltnál szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
  • Ms office
  • Oracle ismerete előnyt jelenthet

Amit kínálunk
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató, családbarát munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Jászfényszaru