Az Exact Systems cégcsoport az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. Dinamikusan növekvő cégcsoportunk Vevői kapcsolattartó munkatársat keres home office lehetőséggel.

Nemzetközi minőségügyi szolgáltató cég munkatársat keres a következő feltételekkel:

FELADATOK:

  • Beérkező vevői megkeresésekre válaszadás
  • Megrendelő lapok kiküldése, nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás az operatív területtel
  • Megrendelések végrehajtásának adminisztratív koordinálása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel (hazai és külföldi)
  • Extranet360 rendszer teljeskörű kezelése
  • Hónapzárási, számlázási támogatás
  • Operatív napi jelentések adminisztrálása Extranet360 rendszerben

ELVÁRÁSOK:

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • MS Office eszközök magabiztos és hatékony használata (Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Nagyfokú pontosság, monotónia tűrés

ELŐNY:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kötetlen munkaidő, home office lehetőség
  • Stabil, hosszútávú munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Alapbér + cafeteria
  • Telefon, notebook
  • Folyamatos fejlődés, tréningek
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Magyarország

Munkavégzés helye

Magyarország