Gyártó partnercégünk részére keresünk új kollégát

Vevői minőségügyi mérnök

Feladatok
  • Az ügyfélauditok/technikai látogatások előkészítése, koordinálása, lezárása és vezetése
  • Kulcsügyfelek esetében előkészítő megbeszélések szervezése és vezetése
  • Az ügyfélauditok megállapításainak nyomon követése, CAPA-tervek készítése
  • A CAPA-k belső nyomon követése, megfelelő kommunikáció biztosítása az érintett részlegekkel
  • Aktív kommunikáció az ügyfelekkel a vevői igényekkel kapcsolatban kapott információk tisztázása érdekében
  • A tételnyilvántartások felülvizsgálata, az adatok értékelése
  • Aktív részvétel a kiváltó okok elemzésében és az érintett részlegek bevonásának koordinálása
  • A más belső részlegekkel történő tisztázások koordinálása és dokumentálása, átfogó hivatalos panaszválaszok készítése az ügyfeleknek, főként angol nyelven
  • Szükség esetén részvétel az ügyfelekkel folytatott utólagos hívásokon
  • A minták kezelése az ügyfelek igényei alapján (minták átvétele, azonosítása, tárolása, archiválása, és amennyiben szükséges, szakmai minták küldése külső vizsgálatra)
  • CRM-adatok kezelése és havi frissítése

Elvárások
  • Mérnöki vagy műszaki diploma
  • Folyékony, magas szintű angol nyelvtudás
  • 5Why, Ishikawa módszerek ismerete
  • MS Office ismeretek
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:
  • MSc végzettség
  • Minimum 3 éves tapasztalat minőségügyi gyártási környezetben

Amit kínálunk
  • Munka és magánélet egyensúlya
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Kiemelkedő bejárás támogatás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye:

Vas megye

Munkavégzés helye

Vas vármegye