Építőipari tevékenységgel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Projektek műszaki előkészítésében, kivitelezésében való részvétel (Ajánlati dokumentáció feldolgozása, ajánlattévők versenyeztetése, ajánlati dokumentációk mennyiségi és minőségi ellenőrzése, műszaki alternatívák keresése, döntés előkészítés), Erőforrás, tervek, ütemtervek, költségtervek, elszámolások készítése, A kivitelezés operatív vezetése, Alvállalkozók szakmai koordinálása, ellenőrzése, A rábízott munkavállalók irányítása, elvégzett feladatok ellenőrzése, Technológiai elvárások betartása, betartatása, IVR rendszer működtetéséből a rá háruló feladatok teljesítése, Kivitelezés pontos ütemezéséhez szükséges anyagigények kigyűjtése, ütemezett megadása, Megrendelővel, hatóságokkal történő kapcsolattartás.

Elvárások:

Felsőfokú szakmai végzettség (villamosmérnök), Építőipari kivitelezési területen szerzett tapasztalat, FMV jogosultság, Felhasználó szintű informatikai ismeretek, Önálló, pontos munkavégzés, határozott fellépés, Jó probléma megoldó készség

Ajánlatunk:

Stabil,hosszútávú munkalehetőség, Versenyképes jövedelem, Fejlődési lehetőség, Mobil telefon, laptop, munkába járás támogatása, Jó munkahelyi légkör, , Munkabér:, Megegyezés alapján

Munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar vármegye