Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Villamosmérnök / Építésfelügyelő

Partnerünk - Magyarország egyik piacvezető tervező, mérnöki szolgáltató, projektmenedzsment vállalata - Projektjeik között gyáregységek, irodaházak, nagyobb volumenű lakópark és egyéb kivitelezési projektek tartoznak.

Amennyiben szereztél már 4-5 év tapasztalatot infrastruktúra és közmű területén, magabiztosan tudsz menedzselni komplex folyamatokat, és aktív a német nyelvtudásod, add be a jelentkezésed és felvesszük veled a kapcsolatot!

Feladatok

- Közreműködhetsz elsősorban nagyléptékű (több 10.000 négyzetméteres) projektek lebonyolítói,szakági műszaki ellenőri és építésvezetői (construction management) feladataiban:
- helyszíni műszaki ellenőrzésben,
- változásmenedzsmentben
- ütemterv ellenőrzésében, követésében
- szakági kivitelezőkkel való kapcsolattartásban, kooperációkon való részvételben

Elvárások

Ami szükséges a feladatok elvégzéséhez:

  •  szakági műszaki ellenőrzéshez szükséges jogosultság (ME-V) – vagy legalább reális időn belül megszerezhető
  • német nyelvet kommunikációképes szinten, aktívan használod
  • hibalistázó szoftver és kollaborációs platformok készség szintű használatát
  • B-kategóriás jogosítványt és utazási hajlandóságot a régióban

Előny jelent:

  • hasonló nagyobb léptékű ipari beruházásokban korábban már részt vettél hasonló
    munkakörben
  • német rendszerű (HOAI) építési projekttapasztalat

Munkavégzés helye

Kecskemét