BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Villamos Üzemigazgatóság, Villamos Forgalmi Főmérnökség VILLAMOSVEZETŐ TANULÓ munkakörbe felvételt hirdet

Elvárások:

A munkakör betöltésének feltételei:
  • betöltött 20. életév
  • 8 általános iskolai végzettség
  • felvétel előtt: szakmai orvosi és alkalmassági vizsgálat (203/2009. KM rendelet II. számú melléklete alapján, amelyre a BKV küldi a jelentkezőt)
  • a jelentkező nem áll letöltendő szabadságvesztés, illetve foglalkozástól, vagy vasúti járművezetéstől eltiltás hatálya alatt

Előnyök:

A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • érettségi vagy magasabb iskolai végzettség
  • érvényes járművezetői engedély
  • vasútszakmai gyakorlat

Ajánlatunk:

A munkakörről, képzéseinkről és az ezzel kapcsolatos tudnivalókról teljes körű tájékoztatást kaphatnak a https://villamosoktatas.hu oldalunkról. 2024/5 Jelentkezési határidő Szűrő időpontja Felvételi Tanfolyam kezdete 2023.06.03. 10:00 óra 2023.06.10-13. 2024.09.09-12. 2024.09.16. 7:00 óra 2024/6 Jelentkezési határidő Szűrő időpontja Felvételi Tanfolyam kezdete 2023.08.05. 10:00 óra 2023.08.12-15. 2024.11.11-14. 2024.11.18. 7:00 óra 2025/1 Jelentkezési határidő Szűrő időpontja Felvételi Tanfolyam kezdete 2023.10.07. 10:00 óra 2023.10.14-17. 2025.01.13-16. 2025.01.20. 7:00 óra

Munkavégzés helye

Budapest