Villanyszerelő vagy és nem a szakmádban dolgozol?

Akkor csatlakozz csapatunkhoz és válj Te is Mindennapi Hőssé!

A Ritmo 24 GmbH (www.ritmo24.de) 10 éves szakmai múlttal rendelekezö, és német tulajdonban lévő cég, folyamatosan keres, hosszútávú változó projektekre, Németország egész területére, villanyszerelőket és szerelő párokat!

Feladatok:

Kábelhúzás, csövezés, tálcázás, szerelvényezés,
különböző kapcsoló és vezérlő szekrények építése, szerkezet összeállítása, vezetékek
 behúzása/illesztése és bekötése tervrajz illetve kapcsolási rajzok alapján.

Elvárások:

Releváns szakirányú végzettség

Szakmai gyakorlat

Önálló, precíz munkavégzés tervrajz alapján

A2/B1-es német nyelvtudás

B jogosítvány, autó

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség, egész éves foglalkoztatás

Èvi 30 nap fizetett szabadság

Német bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés, szerződés megküldése kiutazás előtt

Munkaruha a Strauss cégtől, és kézi szerszám a Wührttöl

Karácsonyi és szabadság pénzbeli juttatás

Szállás megszervezése

Heti előleg biztosítása (heti 200 €)

Mercedes vagy Renault típusú céges gépjármü biztosítása

Ügyfélkezelés a munkaviszony teljes időtartamára, magyar anyanyelvü kapcsolattartó, a Ritmo GmbH közvetlen dolgozója személyében

Bér:

Bruttó: 15,06 € – 17,00 €/óra

Nettó: 6 - 7 €/óra (Auslöse/napidíj) céges gépjármü nélkül

Netto: 5 €/óra (Auslöse/napidij) céges gépjármüvel

Netto: 4 €/óra (Auslöse/napidíj) céges gépjármüvel és tankolási kártyával, vagy céges gépjármüvel és fizetett szállásal

Nettó: 3 €/óra (Auslöse/napidíj) céges gépjármüvel tankolási kártyával és fizetett szállásal (elhelyezés: egy vagy kétágyas szobában, a költségkeret függvényében)

Munkavégzés helye

Németország