Feladatok:

  • Feladatok elvégzése a vállalatirányítási rendszerben kiírt sorrend alapján
  • Feladatok befejeztével azok készre jelentése és a minőségellenőrzési kérdések megválaszolása
  • Hőcserélőkön villanyszerelési munkák előkészítése és elvégzése gyártási rajz, elektromos bekötési rajz (E-plan) alapján
  • Bekötéshez előírt kábelek méretre szabása, előkészítése, hőcserélők bekábelezése
  • Kapcsolószekrények, vezérlőszekrények, kötő dobozok előkészítése, elhelyezése a hőcserélőkön, majd azok bekötése
  • Ventilátorok felszerelése, villamos bekötése
  • Elektromos tartozékok tesztelése és előkészítése szállításra
  • Ventilátor és elektromos kapcsolási rendszerek tesztüzemeltetés (csak villanyszerelői szakképesítéssel rendelkező kolléga), videófelvételes, fényképes dokumentálás
  • Részvétel a rendszeres karbantartási munkákban
  • Műszaki dokumentációk naprakészen tartása és vezetése

Elvárások:

  • Villanyszerelői szakképesítés
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban való együttműködésre való hajlandóság

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • 2 műszak

Munkavégzés helye

Mágocs