Több mint 25 éves tapasztalattal rendelkező cég keres villanyszerelő munkatársat. A szerzett gyakorlati tapasztalat nagy értéke cégünknek, mely a kollégákat nagyban segíti a szakmai életben és ezt a piacon versenyképes fizetéssel honoráljuk. Lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre és képzésekre. Cégünk jó munkahelyi légkört, családias hangulatot, változatos, kihívásokat jelentő, biztos, hosszútávú munkalehetőséget biztosít.

Új kollégát keresünk, aki gyakorlott és jártas az erősáramú villanyszerelésben.

Villanyszerelő

Főbb feladatok

  • Ipari villanyszerelési munkák
  • Kábeltálcák, kábelcsatornák és nyomvonalak kiépítése – telepítése
  • Kapcsolószekrények bekötése
  • Kapcsolószekrény építés
  • Épületvillamossági munkák
  • Kábelek és vezetékek behúzása

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat
  • Szakmunkás bizonyítvány (villanyszerelő pozícióra)
  • Tervrajz olvasás
  • B kategóriás jogosítvány (előny, de nem elvárás)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fizetett utazás
  • Komfortos, családias munkatársaság
  • Céges autó, szerszámok, munkaruha, év végi prémium

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest és környéke

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkabér

  • nettó  400 000 - 550 000  Ft  / hó

Munkavégzés helye

Budapest