Metró Áramellátási Szakszolgálat, Erőátviteli és Világítási Üzem villanyszerelő munkakörbe felvételt hirdet

Feladatok:

-A BKV Zrt. metróvonalain és a hozzátartozó járműtelepein telepített erőátviteli és világítási berendezések karbantartási, hibajavítási és üzemeltetési feladatainak elvégzése.

Elvárások:

  • szakirányú szakmunkásképzői, szakközépiskolai vagy OKJ-s végzettség
  • felvétel előtti munkaköri orvosi alkalmasság
  • pályakezdőket is szívesen fogadunk
csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság pontos, szakszerű munkavégzés, megbízhatóság, lelkiismeretesség

Előnyök:

  • PLC és automatizálási ismeretek
  • érettségi bizonyítvány

Ajánlatunk:

  • önálló és felelősségteljes munkavégzés, fiatalos csapatban
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafeteria juttatások
  • üdülési lehetőség
  • ingyenes utazási lehetőség a BKV Zrt. járatain, hozzátartozónak is
  • vállalati országbérlet a munkavállalóknak 1250 Ft-os adminisztrációs díj ellenében a helyközi közlekedésben a VOLÁNBUSZ Zrt., a MÁV-START Zrt., a GySEV Zrt. kijelölt járataira, valamint a MÁV-HÉV Zrt. járataira
  • vidéki munkavállalók számára a munkásszálló ingyenesen is elérhető

Munkavégzés helye

Budapest