Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Villanyszerelő/Műszerész

Partnerünk 30 éves múlttal rendelkezik szerszámgépek javításában, felújításában és modernizálásában. További  specializációi az ipari gépek és berendezések, komplex termelő üzemek szállítása és telepítése, komplett szervíz  tevékenység biztosítása. Hazai és nemzetközi ügyfeleik hosszú évek óta bíznak bennük, melyet szakértelmüknek, az  ügyfél központúságuknak és a csapatmunkájuknak köszönhetnek.

Feladatok

  •  Szerszámgépek elektromos javítása karbantartása
  • Termelő gépek és berendezések állapotának ellenőrzése, hibák feltárása és javítása
  • Megelőző karbantartásban való részvétel
  • Együttműködés a mechanikus kollégákkal
  • Elektromos hálózatok kiépítése
  • Változatos és speciális munkákban való részvétel

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy elektroműszerész végzettség  - Szerszámgépek javításában és karbantartásában  szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Elektromos rajzolvasási készség
  • Külföldi munkavégzés vállalása, főként Németországban.
    (Havi 1-2 hét)
  • Jó problémamegoldó képesség

    Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye

Mezőkövesd