Nemzetbiztonsági Szakszolgálat Pozíció megnevezése: vízhálózat-, és központifűtés szerelő

Feladatok:

Főbb feladatok:
  • karbantartási- és javítási munkák elvégzése, dokumentálása
  • kisebb volumenű átalakítási munkálatokhoz kapcsolódó csőhálózat szerelések
  • fémszerkezetek, rácsok gyártása
  • telefonos készenlét vállalása (max. 168 óra/hó)

Elvárások:

A munkakör betöltéséhez elfogadott szakképesítések:
  • vízhálózat- és központifűtés szerelő
  • vezeték- és csőhálózat szerelő
  • gázhálózat szerelő
  • lakatos
  • épületgépész technikus
Elvárások
  • szakmunkás bizonyítvány vagy középiskolai szakmával egybekötött érettségi vagy szakirányú technikus
  • „B” járműkategóriára érvényes vezetői engedély
  • precíz munkavégzés, proaktivitás
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatmunka

Előnyök:

Előnyt jelent:
  • építőiparban szerzett tapasztalat
  • hegesztési gyakorlat (láng, ív, CO)
  • fémszerkezetek gyártásában szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai kihívásokban bővelkedő, felelősségteljes munka
Illetmény és juttatások:
  • kezdő bruttó bér 550.000,- Ft, amely a tapasztalattól függően emelkedhet
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest