Vodafone Partnerüzleteket üzemeltető cég megbízásából keresünk Budapesti (Campona, Soroksár, Óbuda), továbbá Budakalász és Dunakeszi Auchan, valamint Vác áruházakban található üzleteikbe új kollégákat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Az üzlettérben tartózkodó ügyfelek barátságos, professzionális kiszolgálása, Az értékesítési lehetőségek felfedezése és kiaknázása minden folyamatban, Ügyfelek valós igényeinek felmérése, A számukra releváns termékek és szolgáltatások bemutatása és ajánlása, A Vodafone által előírt értékesítési módszer és folyamatok használata, Meglévő ügyfelek előfizetéseivel kapcsolatos ügyintézés, tájékoztatás, Panaszok, reklamációk kezelése mindig a maximális ügyfél-elégedettség elérése érdekében, Szervizes ügyintézés és adminisztráció

Elvárások:

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!, , Téged keresünk, amennyiben magadra ismersz:, Eredményorientált, sikerfókuszú személyiség, Kezdeményező és együttműködésre törekvő csapatjátékos, Pontos és precíz a munkavégzés során, Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt, Erős felhasználói szintű Office ismeretek

Ajánlatunk:

Fix alapfizetés + jutalék + ösztönzők + bónusz + cafeteria, Megbízható, hosszú távú, stabil munkakörnyezet, Alapfizetés: bruttó 326 000 Ft, nettó 216 790 Ft /25 év alatt nettó 265.690 Ft/, Havi nettó 20 000 Ft cafeteria Szép Kártyán, Felső plafon nélküli jutalékrendszer, Havi értékesítési ösztönzők, Eltöltött évek utáni emelkedő bónuszrendszer, Dolgozói tarifacsomag neked és a családodnak is, Multinacionális, fiatalos, inspiráló munkakörnyezet és feladatok, Szakmai fejlődés, folyamatos tréning lehetőség, mentori támogatás, hogy a legjobbat hozhasd ki magadból, Elfogadó és nyitott közösség, , Összefoglalva:, A fizetés összetevődik a fix alapbérből br. 326.000 Ft (nettó 216.790 Ft) és 20.000 Ft cafetériából, ezekre jön továbbá az értékesítési jutalék, valamint a különböző ösztönzők és bónuszok., , Munkaidő:, Teljes munkaidő, napi 8/ heti 40 óra, , A munkába lépés időpontja:, Azonnali kezdés

Munkavégzés helye:

Budapest, Budakalász. Dunakeszi, Vác

Munkavégzés helye

Budapest