A KOMPEL Kft. 24 éve foglalkozik elektromos termékek importálásával és azok forgalmazásával a magyar ipari és lakossági felhasználók részére. A biztos háttérrel rendelkező vállalat dinamikus csapatába keres Webshop adminisztrátor - tartalomszerkesztő munkatársakat.

Feladatok:

  • web áruház üzemeltetés, napi operatív feladatainak ellátása
  • web oldalaink tartalmának frissítése (WordPress)
  • weboldal tartalom felügyelet, szövegírás
  • kapcsolattartás a fejlesztőkkel
  • ad hoc jellegű feladatok

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvhasználat szóban és írásban
  • számítógépes felhasználó szintű ismeretek
  • önálló munkavégzés

Előnyök:

  • 1-3 év releváns, hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • érdeklődés az internetes kereskedelem iránt
  • van gyakorlat tartalomgyártás területén és kiváló a helyesírás

Ajánlatunk:

  • napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt, fix bérezéssel
  • cafeteria szép kártya
  • munkavégzés kőbányai irodánkban (nem home office)
  • támogató, innovatív csapatot, akik kíváncsiak az ötleteidre és hosszútávon terveznek Veled
  • munkavégzéshez szükséges eszközöket

Munkavégzés helye

Budapest