Feladatok:

Armani, Ferrari, Gucci. Olaszország világhírű vállalatai, pont mint békéscsabai partnerünk, aki szintén olasz, a maga területén pedig szintén világhírű és éppen CNC gépkezelő munkatársakat keres. De miért zebracsíkos? Mert a cég központja Torinóban található, innen már könnyen kitalálod, hogy a Juventus miatt.

  • Programozod és kezeled a CNC gépeket

  • Előállítod az alkatrészeket a műszaki rajzok alapján

  • Ellenőrzöd és dokumentálod a gyártási folyamatot

  • Elvégzed a minőségbiztosítási ellenőrzéseket

  • Rendelkezz szakirányú végzettséggel és/vagy CNC tapasztalattal

  • Ne okozzon gondot a műszaki rajzok olvasása

  • Legyél precíz és figyelj a részletekre

  • Legyél csapatjátékos

  • Ha ismersz bármilyen programozási nyelvet

  • Ha Békéscsabán vagy annak környékén élsz

  • Ha Juventus szurkoló vagy

  • 2 300 - 2 500 forintot óránként, tapasztalattól függően

  • 13. havi bónuszt, ami plusz egy havi fizetésed

  • 20 000 Ft cafeteriát havonta, a harmadik hónapot követően

  • Munkába járási támogatást, hogy ne legyen gond a bejárás

  • Fix munkaidőt, 7:30-16:00 közötti intervallumban

  • Innovatív, támogató munkakörnyezetet és hozzáállást

Munkavégzés helye:

Békéscsaba

Munkavégzés helye

Békéscsaba