Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. Általános előadó (Ügyfélszolgálat) munkatársat keres határozatlan időre

Feladatok:

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:
  • általános adminisztrációs feladatok ellátása
  • internet alapú rendszerek napi szintű használata (adatfeltöltés, adatlekérdezés);
  • kimutatások, jelentések, statisztikák készítése;
  • osztály szintű irattár kezelése, adminisztrációja;
  • beérkező és kimenő levelek iktatása, továbbítása, ügyintézése;
  • beérkező telefonhívások fogadása;
  • a szervezeti egységek szakmai tevékenységével összefüggő és általános adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

Számunkra az ideális jelölt:
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik;
  • szóban és írásban jól kommunikál;
  • jó problémamegoldó készség jellemzi;
  • felhasználói szinten ismeri és használja a számítógépes programokat;
  • megbízható, precíz, hatékony, és felelősségteljes.

Előnyök:

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent: · műszaki végzettség vagy irányultság

Ajánlatunk:

  • támogató csapat,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • SZÉP kártya és jóléti juttatások.

Munkavégzés helye

Budapest