A hirdetés már lejárt!

Feladatok:

gy minél több elégedett vásárló térjen vissza hozzánk. A vezető távollétében te indítod a napot a reggeli lelkesítő meetingekkel, hogy a kollégák a megfelelő hangulatban értékesítsenek; irányítod az áruházi dolgozókat, de lesznek adminisztratív feladataid és kezeled az áruházi e-maileket is

Elvárások:

munikációs és vezetői készség szellemi és fizikai terhelhetőség szükség lesz magas fokú problémamegoldó képességre és a pozitív vezetői attitűdre erős adminisztratív és szerve

Előnyök:

P ismerete legalább 2-3 év tapasztalat hasonló munkakörben MNB vizsga, vagy azzal egyenértékű végzettség

Ajánlatunk:

szeretsz majd nálunk dolgozni alap, plusz teljesítmény alapú bérezés (A konkrét összegről ajánlat adáskor, illetve az interjún adunk részletes tájékoztatást.) Béren kívüli juttatásaink: bruttó 40.000 Ft/hó cafeteria (Szép- és Edenred kártya) próbaidő alatt is, az első teljes hónaptól lojalitási bónusz már a 6. hónaptól (ennek részleteiről szin

Munkavégzés helye

Székesfehérvár