Feladatok:

  • A gyárral kapcsolatos műszaki problémák megoldásában részt vesz, műszaki analíziseket, kiértékeléseket készít.

  • Felújítási, beüzemelési projektek ütemtervének kidolgozásában és azok megszervezésében, végrehajtásában részt vesz

  • A gépek, gépsorok PLC programjait karbantartja, fejleszti és dokumentálja

  • Gépek karbantartásának megtervezésében és megszervezésében közreműködik

  • Az egyes gépeken előforduló hibák elhárítására javaslatot tesz

  • A műszaki vezető által megadott célok szerint a gépek üzemeltethetőségét és üzembiztos működését, a termékek minőségének fejlesztését, a termelékenység növelését, a munkabiztonság javítását elősegíti műszaki ötleteivel, javaslataival

  • Közreműködik alkatrészek, szerszámok megrendelésében, határidős ütemezésében, minőségi és mennyiségi átvételében és műszaki beüzemelésében

  • Alkatrész-beszállítókkal való kapcsolattartás, árajánlatkérés, új beszállítók felkutatása

  • Felel a műszaki dokumentációk naprakész állapotáért

Elvárások:

Iskolai, végzettség, szakképzettség:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

Tapasztalat: minimum 3 év releváns tapasztalat

Nyelvtudás:

  • Középfokú angol nyelvismeret

Technológiai tudás:

  • MS office

  • Automatizálási ismeretek

  • PLC programozói

Személyi tulajdonságok, feltétlen követelmények, ajánlott képességek:

  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés,

  • Célorientáltság,

  • Határozottság, kreativitás, jó problémamegoldó és elemző képesség

  • Jó kommunikációs, együttműködési készség

Munkavégzés helye:

Budapest,

Munkavégzés helye

Budapest