A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Betanított munkatárs

93

Feladatok:

  • Gépek indítása és kezelése
  • Alapanyagok és félkész termékek betöltése a gyártógépekbe, szalagokra való felhelyezése
  • Kész alkatrészek ellenőrzése – szükség esetén csiszolása, sorjázása
  • Munkafolyamatok dokumentálása
  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan végrehajtása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Több műszakos és álló munka vállalása
  • Monotónia - tűrés
  • Dolgozni AKARÓ hozzáállás, ÖNÁLLÓ munkavégzésre való képesség
  • Pontos, hiba nélküli munkavégzés
  •  Hosszú távban való gondolkodás

Amit kínálunk:

AZONNAL dolgozni szeretnél? Nem okoz gondot a 3 műszakos munkarend? STABIL munkát keresel? FONTOS számodra a fejlődési lehetőség?

Megtaláltad a számodra tökéletes pozíciót, amennyiben szeretnél a hegesztő robotgépek kezelésében a legjobb lenni!

JELENTKEZZ és legyél egy TÁMOGATÓ csapat LEGÚJABB tagja!

  • BIZTOS jövedelem
  • EGYSZERŰ és KÖNNYŰ fizikai munkafolyamatok várnak
  • KOMPLEX juttatási csomag– már a próbaidő alatt is
  • SZABAD hétvégék és ünnepnapok
  • FIZETETT szünetek
  • LEHETŐSÉG túlórára – TE alakíthatod és EMELHETED a béredet
  • INGYENES céges járatok
  • Szakmai FEJLŐDÉSI lehetőség

Egyéb fontos információk:

Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség – kiszámítható jövő

Folyamatos fejlődési lehetőség - motiválva érezheted magad

Összetartó vidám csapat - segítjük a beilleszkedésed

Amennyiben biztonságot nyújtó munkahelyre vágysz, ahol számítanak Rád és FONTOS része vagy a szervezetnek, akkor add le jelentkezésed és Mi mindenben segítségedre leszünk!

INGYENES céges buszjáratok az alábbi településekről biztosítottak:

Abony, Cegléd, Ecsegfalva, Fegyvernek, Karcag, Kisújszállás, Kenderes, Kunhegyes, Kunmadaras, Kunszentmárton, Martfű, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Szajol, Szandaszőlős, Szapárfalu, Szolnok, Tiszapüspöki, Tiszaföldvár, Tiszatenyő, Törökszentmiklós, Kengyel, Bagimajor, Bánhalma

Egyéb településekről is TÁMOGATJUK a bejárást az MT-ben előírtak szerint!

  • Munkavégzés helye: Szolnok
  • Munkarend: 3 műszak (napi 8 óra munkavégzés, hétfőtől péntekig)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem most" gombra való kattintással!

Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.