Maszekban dolgozol, vagy még mindig melót keresel? Unod, hogy hétről hétre új munkát kell szerezned? Bizonytalannak érzed a jelenlegi munkahelyedet?

Vannak céljaid és tennél is érte?

Amennyiben a fentiek közül egyben is magadra ismersz Te vagy a Mi emberünk! Várunk csapatunkba!

Operátor

Feladatok
  • Gyártószigeteken betanított munkafolyamatok elvégzése
  • Termeléssel kapcsolatos adatok adminisztrálása
  • Területtől függően akár fizikai munkavégzés vállalása!

Elvárások
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos műszakrend vállalása, 3 műszak
  • Varrási tapasztalat előny

Amit kínálunk
  • Cafetéria és bónusz a belépés napjától!
  • Cég SAJÁT állományába szerződhet, akár azonnali kezdési lehetőséggel!
  • Kulturált munkakörnyezet (télen fűtés, nyáron hűtés)

Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről:
  • Abádszalók, Abony, Bánhalma, Cibakháza, Csataszög, Fegyvernek, Fegyvernek-Szapárfalu,
  • Jászkisér, Jászladány, Karcag, Kenderes, Kengyel, Kengyel-Bagimajor,
  • Kétpó, Kisújszállás, Kőtelek, Kuncsorba, Kunhegyes, Lakitelek, Martfű, Mezőtúr, Nagykörű, Örményes,
  • Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szajol, Szolnok, Szolnok-Szandaszőlős, Tápiógyörgye, Tápiószele,
  • Tiszaalpár, Tiszabög, Tiszabura, Tiszaföldvár, Tiszajenő, Tiszakécske, Tiszavárkony, Tószeg,
  • Törökszentmiklós, Törökszentmiklós-Surjány, Túrkeve, Újszilvás, Vezseny.

src="https://www.mmimir.nu/view/1294394">

Munkavégzés helye:

Szolnok

Munkavégzés helye

Szolnok