Megbízható cégnél szeretnél dolgozni, ahol garantált a biztos és hosszútávú jövedelem?

Szentesi partnercégünkhöz keresünk panír üzembe CSOMAGOLÓ kollégákat!

Csomagoló panír üzembe

Feladatok
  • Csomagolás előtt elvégzendő feladatok: klopfolás, termék ellenőrzése
  • Termékigazítás, karton hajtás
  • Késztermékek csomagolása: egységcsomagok kartonba szedése
  • Termékek bemérése, pántolása
  • Karton jelölés, raklapra gyűjtés
  • Csomagolási, zárási feladatok elvégzése, dátumozás, fémdetektálás

Elvárások
  • 2 műszak vállalása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Munkakörnyezetre való igényesség
  • Precíz munkavégzés
  • Élelmiszeri üzemben fellépő környezeti hatások (szagok, pára, meleg) tűrése

Amit kínálunk
  • Alapbér és azon felüli egyéb jutatások: jelenléti bónusz (500 Ft/óra), cafetéria, műszakpótlék
  • Üzemi bónusz már az első ledolgozott órától
  • Élelmiszercsomag juttatás (2 kg hústermék)
  • Munkába járási támogatás - busz (100%) és autó (30 Ft/km)
  • Céges szerződés
  • Munkaruha biztosítása
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szentesi munkavégzés

Érdeklődni: 06-20/256-60-60
+36 63 570 242

Munkavégzés helye:

Szentes

Munkavégzés helye

Szentes