A hirdetés már lejárt!

117 boltot üzemeltető kereskedelmi csoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Eladói - pénztárosi feladatok elvégzése (vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása), Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal, Rábízott szakterület (pult, polc) folyamatos felügyelete, ellenőrzése, polctükör betartása mellett, Szavatossági idő figyelése, Fogyasztóvédelmi és HACCP előírásoknak megfelelő árukihelyezés, , Megbízóról:, A társaság jelenleg 117 boltot üzemeltet, melyek közül 110 élelmiszer, 7 pedig iparcikk jelleggel működik 92 településen, ebből Budapest öt kerületében. A cég közel 1200 embernek ad munkát, és ezzel családjaiknak megélhetést az ország különböző régióiban.

Elvárások:

Jó kommunikációs készség, kereskedelmi érzék, Barátságos, vevőorientált fellépés, Pontos, lendületes munkavégzés, Elhivatottság, felelősségtudat

Előnyök:

Vevőközpontúság, pontosság, rugalmasság, megbízhatóság

Ajánlatunk:

Bejelentett 8 órás munkabér, Műszakpótlék, mozgó bér, Vasárnapi munkavégzés 200% túlóra fizetése, Év végi prémium az üzlet teljesítménye alapján, Utazási hozzájárulás: vármegyei bérlet 86%-ban, gépkocsi 30Ft/km, Kedvezményes üdülési lehetőségek, Vállalaton belüli fejlődési, továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest