Ha van tapasztalatod az elektromos karbantartás területén, jelentkezz hozzánk és ismerd meg változatos gépparkunkat! Szigetszentmiklósi telephellyel rendelkező, cigarettafilter gyártó partnerünkhöz munkatársat keresünk elektromos karbantartó pozícióba!

Elektromos karbantartó

Feladatok
  • Gépek javítása és karbantartása
  • A berendezések elektromos hibáinak elhárítása, vezérlések, motorok, vezérlőszekrények hibaelhárítása
  • A berendezések hibáinak, hiba okainak keresése, a berendezések vezérlési rendszerének felülvizsgálata
  • Az összes műszer és szabályozó eszköz kalibrálása
  • Géptelepítésekben való részvétel
  • Gépmódosítások esetén a módosítások dokumentálása

Elvárások
  • Középfokú erősáramú villamossági végzettség (villanyszerelő- ,elektrotechnikus-, mechatronikus-, stb. szakiskolai végzettség,)
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Együttműködési készség
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság

Előny:
  • PLC vagy PC programozási ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Üzemi karbantartói tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • Fontosnak tartjuk a szakmai fejlődést és az előrelépési lehetőséget, melyhez folyamatos tréningeket biztosítunk
  • Ingyenes céges buszok a következő településekről: Budapest 11.,21.,22., 20. kerület, Szigetszentmiklós, Szigethalom, Taksony, Dunaharaszti, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Makád, Szigetbecse, Dunaújváros, Dunavecse, Szalkszentmárton, Kiskunlacháza. Majosháza, Tass, Dömsöd
  • Szabad hétvégék, szabadon vállalható túlórák
  • Cafeteria támogatás

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Munkarend: 3 műszak

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós