A hirdetés már lejárt!

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017-ben épült, modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező gyárunkban évente több millió lengéscsillapító-rugót és stabilizátort állítunk elő neves autógyártók részére. 400 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy termékeink a járművek stabilitását és dinamizmusát biztosítva kényelmesek és biztonságosak legyenek. Csatlakozz és légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!

Feladatok:

Elektromos javítási és felújítási munkák elvégzése a gépek és az épületgépészet berendezésein, a hiba és az üzemzavar lehetséges okainak vizsgálata Alkatrészigény megállapítása, a szükséges tartalék alkatrészek meghatározása, igények leadása a karbantartó mérnök és a műszaki raktáros felé Szakértői irányítás mellett átfogó és összetett javítási munkálatok, átalakítások és új eszközök gyártásának végrehajtásában történő közreműködés Üzemzavarok elhárítása, a karbantartás elvégzése a meglévő karbantartási terv alapján Alkatrészek cseréje az előírások szerint Határidők betartása Karbantartási dokumentációk elvégzése Kapcsolattartás a termelési területtel

Elvárások:

Minimum 3 éves karbantartói tapasztalat Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete Kapcsolási rajzok ismerete és alkalmazása Siemens S5, S7 vezérlési ismeret Német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent Felhasználói szintű számítógépes (MS Windows, MS Office, SAP ismerete előny) Négy műszakos munkarend vállalása Terhelhetőség Rugalmasság Precíz, pontos munkavégzés Jó kommunikációs készség

Ajánlatunk:

Versenyképes fizetés és széleskörű juttatások Szakmai tréningek Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Munkavégzés helye:

Debrecen

Munkavégzés helye

Debrecen