A hirdetés már lejárt!

Magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cég megbízásából kezdő vagy gyakorlott 3D-s tervezésben érdekelt munkatársat keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Épületgépészeti rendszerek tervezése, számítógépes feldolgozása, 3D-s épületgépész, közmű tervek készítése, Koncepciók, vázlattervek, kiviteli tervek készítése, Megbízókkal és más szakágak társtervezőivel történő kapcsolattartás, Műszaki tárgyalásokon való részvétel, , Megbízóról:, Magyarországon jól ismert és elismert egyedi igényeket kielégítő, magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cégeknek, Nagyfokú rugalmassággal rendelkezünk az épületgépész tervező-kivitelező mérnöki szolgáltatások területén

Elvárások:

Precíz munkavégzés, Csapatmunka, Nyitottság a fejlődésre, Proaktív hozzáállás

Előnyök:

Angol és/vagy német nyelvtudás, 3D tervező programok felhasználói szintű ismerete (Microstation, Revit, CADVent), Épületgépészeti tervezésben szerzett tapasztalat, Kamarai jogosultság

Ajánlatunk:

Kimagasló fizetés, Extra juttatás, Szakmai fejlődési lehetőség, Határozatlan idejű szerződés, Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak, Indusztriális hangulatú design irodai környezet, Modern technológiai felszereltség, Azonnali munkakezdés, , Amennyiben érdekel a 3D-s tervezés, akkor TÉGED KERESÜNK!

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest