Vagyonkezeléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Vagyonkezelő kezelésébe tartozó intézmények: bölcsődék, óvodák, uszodák, sportlétesítmények, orvosi rendelők, stb. zavartalan működéséhez szükséges feltételek megteremtése, Az intézményekben megtalálhatók a korszerű épületgépészeti kialakítások (pl.: hőszivattyús rendszerek, napkollektoros rendszerek, felület hűtés-fűtés, stb.), valamint a hagyományos kialakítások egyaránt, Az üzemeltetéshez szükséges karbantartásokat szerződött alvállalkozók végzik, az elvégzett karbantartási munkát személyesen kell ellenőrizni és igazolni a karbantartási szerződésekben megfogalmazottak maradéktalan teljesítése esetén, Karbantartási, hibaelhárítási és üzemviteli feladatok szakmai támogatása, Különös figyelemmel kell kísérni a garanciális javításokat, együttműködve a garanciális ügyintézővel, Javaslattétel az elavult gépészeti berendezések felújítására, cseréjére, részvétel az új kialakítás megtervezésében, Energiafelhasználás optimalizálása, energia-megtakarítási javaslatok készítése, Jogszabályok, szabványok és irányelvek követelményeinek nyomon követése és aktualizálása, Részvétel a projekt szintű felújítások lebonyolításában

Elvárások:

Felsőfokú épületgépész szakirányú végzettség, Pályakezdők jelentkezését is várjuk!, Előnyt jelent, ha rendelkezik munkavédelmi, illetve tűzvédelmi szakirányú végzettséggel, TERC, Excel, Word, Outlook felhasználói kezelése, B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

Építőipari kivitelezésben vagy tervezésben szerzett műszaki tapasztalat, Dokumentációkezelésben, hivatalos levelezésben való jártasság, Alapvető jogi ismeretek

Ajánlatunk:

Változatos munkakört, Biztos hátteret, Külön megállapodás esetén szolgálati lakást tudunk biztosítani, Jövedelem megegyezés alapján, , A munkakör célja:, A Műszaki Igazgatóság szervezeti egységéhez rendelt, önkormányzati fenntartású intézmények épületgépészeti rendszereinek üzemeltetése.

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest