Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Erősáramú csoportvezető

Erősáramú villamosmérnök szakértelemmel rendelkező kollégát keresünk partnerünk részére, ha úgy érzed motiválónak találod a fejlesztési projektekben való részvételt, és izgalmas kihívást látsz az elektrikus csapat vezetői szerepében, akkor itt a helyed, jelentkezz!

Feladatok

Főbb feladatok:

  • 12 fős csapat munkájának koordinálása, oktatási anyagok készítése, oktatások megtartása, munkarend szervezése

  • A villamosenergia- ellátás berendezéseinek magas megbízhatóságú üzemeltetése

  • Karbantartási folyamatok szervezése, tervezése, véghezvitele

  • A berendezések első feszültség alá helyezésének levezénylése

  • Részese lehetsz az Áramellátási csoport által vezetett projektek tervezési, kivitelezési és üzemeltetésre történő átvételének szakaszaiban

  • Javaslatokat tehetsz a csoport üzemeltetésében lévő berendezések és folyamatok fejlesztésével kapcsolatban

  • Elektrikus kéziraktár felügyelete, anyagrendelések

Elvárások

Amit kérünk:

  • Felsőfokú erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 3 év hasonló területen megszerzett tapasztalat
  • Eszközök, berendezések, rendszerek működésére vonatkozó nemzetközi és hazai szabályok ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kimagasló szervezési, vezetői készség

Munkavégzés helye

Budapest