Pólus Centerben található gyémánt és drágaköves ékszerek, eljegyzési és karikagyűrűk értékesítésével valamint gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Vásárlóink magas színvonalú kiszolgálása, Nagy értékű ékszerek szakszerű értékesítése, Pénztárgép kezelése, üzlet és ékszerek tisztán tartása

Elvárások:

Kellemes megjelenésű, pozitív hangulatú, terhelhető és anyagilag motiválható, illetve magára igényes, dekoratív kollégát keresünk!, Ha szeretsz tanulni, fejlődni és jól terhelhető vagy, köztünk a helyed!

Előnyök:

Előző munkahelyről ajánlólevél, vagy referencia!, 2-3 év szakmai tapasztalat

Ajánlatunk:

Nettó 400.000-500.000 közötti bérezés, A decemberi fizetés ennél is magasabb, Családias hangulat, tiszta és elegáns munkahely, Biztos anyagi hátteret biztosítunk azoknak a személyeknek, akik szeretnek fejlődni és tenni is érte, , Munkahelyi extrák:, Ingyen parkolás és ingyen kávé.

Munkavégzés helye

Budapest