Dolgoznál Dunakeszin? Dolgoznál egy tésztát gyártó cégnél? Keressük legújabb csapat tagunkat Gépbeállító, Villanyszerelő pozícióba.

Feladatok:

Hogy ez mit takar? Milyen lenne egy átlagos napod itt nálunk?
  • Munkaidőd megkezdésekor a csoportvezetővel és műszakvezetővel átbeszélitek a feladatokat, a gyártástervet, hogy éppen milyen tésztát kell gyártani hiszen annyi féle közül lehet választani.
  • Ezután a csomagoló gépeket kell majd beállítanod, felügyelned, hogy minden flottul menjen és ezt dokumentálni.
  • Hogy ne legyen túl monoton a munka a különböző termék típusok közötti átállások elvégzése is a te feladataid köré fog tartozni.

Elvárások:

Elvárásaink
  • Nagyon fontos szempont, hogy csapatban tudj és szeress dolgozni hiszen egy családias támogató csapat/cég vagyunk
  • Azonban önállóan is tudj dolgozni, találd fel magad és törekedj a felmerülő problémák megoldására
  • Mivel hatalmas gyártósorokról és nagy tészta mennyiségekről van szó így elengedhetetlen, hogy megbízhatón, precízen és felelőségteljesen végezd a munkádat
  • Valamint, tésztára mindig szükség van, ami azt jelenti hogy a gyártás nem áll meg így akár 3 műszakot is tudsz vállalni de ha ez sok lenne akkor 1 műszakban is dolgozhatsz

Ajánlatunk:

Amit mi tudunk nyújtani neked
  • Be leszel jelentve a teljes munkaidőre
  • Ez egy stabil és hosszútávú munkalehetőség hiszen száraztésztára mindig szükség lesz
  • Könnyen eljutsz a munkahelyedre (2120 Dunakeszi, Bem utca 9.)
  • Az ebédidődet beleszámítjuk a munkaidődbe
  • Van lehetőség túlórára természetesen túlóra bónuszért
  • 3 hónap után SZÉP kártyát is kapsz
  • Év végi juttatás is jár
  • 100%-ban támogatjuk utazásod
  • Az ünnepnapok szabadok
Akár azonnal kezdhetsz, nem számít, hogy pályakezdő vagy, esetleg volt már tapasztalatod hasonló munkában, de ha még nem volt az sem jelent problémát, segítünk belerázódni.

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Bem utca 9.

Munkavégzés helye

Dunakeszi