A Ludor Kft. 26 éve alakult, hő- és füstelvezető kupolák, ablakok forgalmazásával, telepítésével és karbantartásával foglalkozunk. Karbantartási divíziónk csapatába keresünk új szerelő kollégát. Villanyszerelő / Műszerész szerelő és karbantartó pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Elektromos szekrények, vezérlések és alkatrészek telepítése, karbantartása, cseréje
  • Hő- és füstelvezető szerkezetek és vezérlésük telepítése, időszakos karbantartása, javítása
  • Elvégzett tevékenységek dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség – villanyszerelő, műszerész, elektrotechnikus …
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyengeáramú berendezések szerelési tapasztalata

Ajánlatunk:

  • Barátságos munkakörnyezet, csapatmunka, tapasztalt munkatársak
  • Betanulási időszak, hisz senki sem született még füstelvezető specialistának
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Egyműszakos munkarend, sok utazással
  • Céges munkaruha
  • Hosszú távú munkavégzés lehetősége stabil vállalati háttérrel
  • Versenyképes fizetés, kiszámítható bónusszal

Munkavégzés helye:

  • Változó – Magyarország teljes területén, megrendelőink telephelye szerint
  • Nógrád vármegyei Patak településről történő indulással és érkezéssel

Munkavégzés helye

Magyarország