Esztergom Ipari Parkba, műanyag elektronikai kapcsolók, csatlakozók gyártására keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

A gyártás területén lévő gépek javítása, karbantartása, új gyártógépek gyártásra való beállítása

Elvárások:

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!, , Az álláshoz tartozó elvárások:, Műszaki szakközépiskolai végzettség, Mechanikai vagy elektronikai jártasság, Termelő vállalatnál szerzett minimum 1-2 éves gépbeállítói tapasztalat, Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret, Precíz, pontos munkavégzés, Dinamikus, terhelhető, proaktív személyiség

Előnyök:

Technikusi és mechatronikus végzettség, Műanyag gyártás területén szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

Versenyképes alapfizetésre, Havi teljesítmény prémium, Megemelt műszakpótlékok, SZÉP kártya, Melegétkeztetési hozzájárulás, 13. havi munkabér, Kiemelten fizetett túlórázási lehetőség, , BEJÁRÁS: Ingyenes céges buszjárattal Esztergom 50 km-es körzetéből és FELVIDÉKRŐL, , Szeretne JÓ FIZETÉSért JÓ MUNKAHELYen dolgozni, Akkor JELENTKEZZEN MOST!, , FIGYELEM! INGYENES CÉGES BUSZJÁRAT a következő településekről:, (Magyarország) Annavölgy, Bajna, Csolnok, Dág, Dorog, Ebszőnybánya, Esztergom, Esztergom-Kertváros, Kesztölc, Lábatlan, Leányvár, Mogyorósbánya, Nagysáp, Nyergesújfalu, Piliscsév, Sárisáp, Süttő, Tát, Tát-Kertváros, Tokod, Tokodaltáró, Tokod-Üveggyár, , (Szlovákia) Bajta, Bátorkeszi, Bény, Búcs, Csata, Ebed, Garamkövesd, Garampáld, Ipolypásztó, Ipolyszalka, Karva, Kéménd, Kicsind, Kiskeszi, Kisújfalu, Köbölkút, Kőhídgyarmat, Kürt, Lekér, Madar, Marcelháza, Muzsla, Nána, Oroszka, Párkány, Zalaba, Zselíz

Munkavégzés helye:

Esztergom

Munkavégzés helye

Esztergom