KÖZÉP-DUNA-VÖLGYI VÍZÜGYI IGAZGATÓSÁG 1088 Budapest, VIII. Rákóczi út 41. Levélcím: 1428 Budapest Pf. 33. Telefon: 1/477-35-00 A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. Törvény 20/A. § (1) bekezdése, valamint a 391/2017. (XII. 13.) Korm. rendelet alapján a KÖZÉP-DUNA-VÖLGYI VÍZÜGYI IGAZGATÓSÁG PÁLYÁZATOT HIRDET Gépészeti ügyintéző/referens munkakör betöltésére.

Feladatok:

Ellátandó feladatok:
  • Ellenőrzi az igazgatóság gépi eszközeinek közép- és nagyjavításait
  • Felülvizsgálja gépészeti szempontból az ár- és belvízvédelmi műtárgyakat (pl. zsilipek), ellátja a javítások műszaki ellenőrzését, az üzemképesség felügyeletét
  • Ellátja a nagyműtárgyak gépészeti felügyeletét, műszaki beavatkozások előkészítését, felújítások, javítások ellenőrzését
  • Évenként ellenőrzi a gépekre kialakított üzemanyag felhasználási normákat, meghatározza az új gépek normáit
  • Részt vesz az igazgatóság gépi berendezéseinek üzempróbáinak előkészítésében és végrehajtásában
  • Közreműködik az igazgatóság éves és távlati gépfejlesztési tervének kidolgozásában
  • Felülvizsgálja a selejtezésre javasolt gépek műszaki állapotát, használhatóságát.

Elvárások:

Pályázati feltételek:
  • Középfokú végzettség.
  • Műszaki szemlélet.
  • „B” típusú gépjárművezetői engedély.
  • Microsoft Excel és Word felhasználói szintű ismerete, használata.
  • Büntetlen előélet.
  • Cselekvőképesség.
  • Magyar állampolgárság.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Költségvetési szervnél szerzett gyakorlat.
  • Gépészeti vagy egyéb műszaki technikumi végzettség.
  • Gépészmérnöki vagy egyéb mérnöki végzettség.
A pályázóval szembeni elvárások:
  • Kiváló kommunikációs és stressztűrő képesség.
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség.
  • Önálló és csapatban való hatékony, pontos, precíz munkavégzés.
  • Terhelhetőség.

Munkavégzés helye:

• 1088 Budapest, Rákóczi út 41.

Munkavégzés helye

Budapest