Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nemzetközi gyártó vállalat.

Globál szinten új pozíciót alakítottak az alábbi munkakör kapcsán.

Az első kollégát keressük az alábbi feladatkörbe:

Global IT Application Specialist

Feladatok

  • A leendő szakember abban fogja támogatni a gyártó Partnerünket, globál szinten, hogy a BESZERZÉSI folyamatok, programok és IT fejlesztések a lehető leghatékonyabban működjenek;
  • Cél: egyszerűsítés és egységesítés;
  • Amennyiben új igény merül fel: felméri és megvizsgálja azokat és javaslatokat tesz a business/felhasználók számára, hogy mindezt hogyan lehetne megoldani a jelenlegi rendszerekkel;
  • Ha szükséges új beruházás/fejlesztés, akkor teljes egészében utánajár a lehetőségeknek, egyeztet a beszállítókkal és bizonyos esetekben a teljes projektet, egészen a fejlesztés átadásáig koordinálja;
  • A pályázati követelményeket meghatározza és összehangolja üzleti igényekkel;
  • Bizonyos esetekben külföldre is elutazik, ha erre szükség van (nincs meghatározva pontos utazási mennyiség, ezt a szakemberre bízzák, hogy eldöntse, hogy szükséges-e személyes látogatás vagy sem);
  • Megírja és leoktatja az igények megvalósulása után a felhasználókat, ill. megírja az alkalmazási dokumentációt is;
  • Riportolni egy európai felsővezetőnek fog (angol nyelven).

Elvárások

  • IT végzettség (felsőfokú);
  • Releváns szakmai tapasztalat akár gyártó vállalatnál VAGY beszerzési környezetben;
  • ITIL alapú IT szolgáltatásmenedzsmentben szerzett tapasztalat;
  • Programozási tapasztalat előnyt jelent (bár természetesen itt programozni nem kell);
  • Waterfall és agilis fejlesztésben/projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Alkotási lehetőség, hiszen az első kollégát keressük, aki maga is segíthet abban, hogy ez a pozíció hogyan lehetne a leghatékonyabb;
  • Nemzetközi környezet;
  • Stabil háttér;
  • Érdekes, komplex feladatkör és felelősség;
  • Motiváló bérezés és juttatások;
  • Home office lehetősége.

Az ideális pályázó:

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar /és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Munkavégzés helye

Veszprém